اطلاعیه ها
خانه / اسلایدر / سیستم آموزشی Tnity

سیستم آموزشی Tnity

ib1_b

پس از رایزنی های طولانی و جلسات فراوان با مدیران و روئسای مختلف دانشگاه ها در نهایت موفق به اخذ مجوزها و استانداردهای لازم جهت اخذ نمایندگی انحصاری دانشگاه علوم انسانی و اداری مسکو گردیدیم. و لذا برای تمامی عزیزان که علاقمند و مستعد به تحصیل در دانشگاه های معروف و معتبر دنیا و مخصوصا درکشورهای فرهنگهای مختلف روسیه و شهر مسکو می باشند. امکان اعزام و ادامه تحصیل از این پس از طریق موسسه تی نی تی محیا می باشد.

خدمتی جدید از Tnity :

براساس تفاهم نامه انجام گرفته بین مدیران دانشگاه علوم انسانی و مدیریت و موسسه Tnty موفق به اخذ مجوزها و استانداردهای لازم جهت برگزاری قسمتی ازدوره آموزش زبان روسی و پیش آمادگی جهت ورودی دانشگاههای روسیه در ایران و در شهر تهران شدیم.

از ابتدای سال تحصیلی آینده Sep 2016/ شهریور ۹۵ برای کلیه عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در کشور فدراسیون روسیه را دارند اما امکان عزیمت را نداشته و یا در حال حاضر ندارند امکان گذراندن قسمتی از دوره آموزش تحصیلی (ترم اول) در ایران و موسسه تی نی تی و قسمت دوم آموزش ( ترم دوم) را در کشور روسیه محیا می باشد که پس از گذراندن دوره مذکور دانشجویان عزیز موفق به اخذ دیپلم زبان روسی (Certıfıcate) که پیش نیاز برای ورود به دانشگاه های روسیه وکلیه دانشگاههای روسی زبان دنیا وهمچنین مدرک مورد نیاز جهت کسب سیتیزن شیپی کشور روسیه می باشد را اخذ می نمایند.