اطلاعیه ها
خانه / اخذ پذیرش / پذیرش دوره کالج زبان روسی (پادفک)

پذیرش دوره کالج زبان روسی (پادفک)

d72e3102

                                                                           

یادگیری زبان روسی اصلا سخت نیست ;

سخنی صادقانه با دوستانی که میخواهند این زبان شیرین اسلاوی را یاد بگیرند ,زبان روسی چهارمین زبان پر مخاطب دنیا می باشد.    بسیاری از دانشجویان از یادگیری این زبان هراس دارند و می‌گویند که زبان روسی زبان سختی است ولی اگر دانشجو در مدت یک سال به طور جدی به آموزش زبان روسی در دوره های مخصوص اموزش خارجیان (کالج یا پادفک) بپردازد نه تنها زبان روسی برای او سخت نیست بلکه زبانی شیرین برای دانشجو به نظر می‌رسد و پس از یک سال دانشجو می‌تواند به راحتی به زبان روسی صحبت کند هر چند ممکن است از لحاظ دستور زبان اشتباهاتی داشته باشد که اساتید دانشگاه در این موارد خیلی به دانشجو سخت نمی‌گیرند و به مرور زمان نیز این اشتباهات کم می‌شود.

مدارک موردنیاز جهت اخذ پذیرش در دوره کالج زبان روسی یا پادفک

۱- اصل و دو نسخه کپی رنگی (یا فایل PDF) از صفحه اول پاسپورت با حداقل دو سال اعتبار .

۲ – ترجمه صفحه اول پاسپورت به زبان روسی که به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه رسیده باشد.

۳ – اصل و ترجمه رسمی دیپلم دوره متوسطه به زبان روسی که ابتدا به مهر و تایید دادگستری و وزارت امور خارجه و سپس سفارت/سرکنسولگری روسیه در ایران برسد.

۴ – اصل و ترجمه رسمی مدرک دوره پیش دانشگاهی به زبان روسی که ابتدا به مهر و تایید دادگستری و وزارت امور خارجه و سپس سفارت/سرکنسولگری روسیه در ایران برسد.

۵ – اصل و ترجمه رسمی ریز نمرات دوره چهارساله متوسطه و دوره پیش دانشگاهی به زبان روسی که ابتدا به مهر و تایید دادگستری و وزارت امور خارجه و سپس سفارت/سرکنسولگری روسیه در تهران برسد.

۶ – پرداخت ۳۵ درصد کل مبلغ قرارداد به موسسه.

۷ – پر کردن فرم مخصوص.

۸ – ۱۲ قطعه عکس پرسونلی ۴*۳ با ضمینه روشن و مات.