اطلاعیه ها
خانه / اخذ پذیرش / دوره های ارشد و دکتری

دوره های ارشد و دکتری

 

Graduates turn their mortarboard tassels to signify that they had officially graduated during Commencement at the University of North Carolina at Chapel Hill Sunday.

مدارک موردنیاز برای متقاضیان اخذ پذیرش در دوره کارشناسی ارشد یا دکترا:

  • اصل و کپی مدرک دوره کارشناسی و یا کارشناسی ارشد برای دوره دکترا که باید ابتدا به تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری سپس ترجمه رسمی به زبان روسی و بعد از ان به تایید وزارت امور خارجه و همچنین سفارت / سرکنسولگری روسیه در کشور محل تحصیل یا اقامت برسد.
  • اصل و ۲ عدد کپی از گواهی تکمیل دوره کارشناسی و یا کارشناسی ارشد (شامل ریز نمرات درسی، درس ها و واحدهای ارائه شده در کل دوره، تعداد ساعات اختصاص داده شده به هر یک از آن واحدها) که ابتدا باید به تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری سپس ترجمه رسمی به زبان روسی و بعد از ان به تایید وزارت امور خارجه و همچنین سفارت/سرکنسولگری روسیه برسد.  همه صفحات کپی باید دارای شماره و تمبر و مهر رسمی باشند
  • اصل و کپی مدرک دیپلم متوسطه و دوره پیش دانشگاهی و ریز نمرات که ابتدا به تایید وزارت اموزش و پرورش سپس ترجمه رسمی به زبان روسی و بعد از ان به تایید وزارت خارجه و همچنین سفارت / سرکنسولگری روسیه برسد. بنابراین، هر سند قانونی باید حداقل ۲ تمبر یا مهر داشته باشد:
  1. تمبر قانونی از وزارت امور خارجه کشوری که مدارک تحصیلی دانشجو را صادر کرده است
  2. تمبر قانونی سفارت / سرکنسولگری روسیه در کشوری که مدارک تحصیلی دانشجو را صادر کرده است.

نکته مهم:  دانشجویان در طی اولین سال تحصیلی باید با هزینه خود، کلیه گواهینامه های آموزشی/ ریزنمراتشان را به منظور ارزیابی و کسب “گواهی معادل” به سازمان ” ROSOBRNADZORRF ” تحویل  و سپس آن “گواهی معادل” را به دانشگاه ارائه دهند. موسسه Tnity ،کلیه اطلاعات لازم جهت اخذ این گواهی معادل را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار داده و آنها را در این امر یاری می رساند.

یک دیدگاه

  1. It is really a great and useful piece of info. I am glad that you shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thank you for sharing.
    evil1er