اطلاعیه ها
خانه / درباره ما

درباره ما

امروزه با توجه به اینکه تحصیل در کشورهای دیگر یک ارزش اجتماعی و پیشرفت به حساب می آید افراد فراوانی میل به تحصیل در خارج از کشور داشته و آرزو و آمال خیلی از افراد است و اگر این مهم با مطالعه دقیق و تحقیق فراوان صورت نگیرد چه بسا باعث ایجاد درد سر و مشقت فراوان حتی برای خانواده ی افراد میشود .

موسسه Tnity با پشتوانه ی سال ها فعالیت آموزشی، ارائه دهنده ی خدمات مهاجرتی و دانشجویی است. هدف ما همواره یافتن بهترین، ارزان ترین و امکان پذیرترین راه برای ادامه تحصیل و مهاجرت شما عزیزان می باشد.

ما تمامی سختیهای این راه را لمس کرده و میدانیم انتظار کشیدن برای دریافت پذیرش چقدر سخت است و شاید بسیار تاثیر گذار در زندگی افراد، پس وقتی قرار باشد کار پذیرش شما دوستان را انجام دهیم از تمامی راههای قانونی و ممکن برای مثبت بودن پذیرش استفاده میکنیم تا هم شما به نتیجه و هدف خود برسید هم ما بعد از آن به نتیجه کار خود افتخار کنیم.

لازم به ذکر است نمایندگان و مسئولین موسسه به علت زندگی و تحصیل، نزدیک به دو دهه در کشورهای مورد نظر، دارای تجربیات کافی می باشند و می توانند در زمینه های زیر به شما عزیزان مشاوره رایگان و مفیدی ارائه نمایند.

 • اخذ پذیرش(دعوتنامه) تحصیلی از معتبرترین دانشگاههای دنیا و در تمامی مقاطع تحصیلی ( پیش دانشگاهی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) در کلیه رشته های پزشکی، مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم و بهداشت.
 • استقبال دانشجو در فرودگاه کشور مقصد توسط نماینده مقیم و محلی موسسه و بدرقه تا محل اقامت
 • خدمات اجاره مسکن دانشجویی در صورت درخواست دانشجو در کشور مورد تحصیل
 • برگزاری کلاسهای مهاجرت جهت آشنایی دانشجویان با فرهنگ و سنن، سیستم اقتصادی و مالی، سیستم حمل و نقل شهری، کشور محل تحصیل قبل از عزیمت و در خلال تحصیل در کالج
 • تهیه خوابگاه قبل از اعزام دانشجویان، با کیفیت و استانداردهای اروپایی و درخور دانشجویان ایرانی که از مزیت های این خوابگاه ها، امن بودن، قرارداشتن در محیطی کاملا علمی و دانشگاهی، نزدیک بودن به محل تحصیل و مراکز خرید و دارا بودن سیستم حفاظت فیزیکی ۲۴ ساعته می باشد.
 • سرویس ایاب و ذهاب در طول مدت تحصیل در کالج از محل خوابگاه تا دانشگاه و بلعکس جهت رفاه بیشتر حال دانشجویان
 • برگزاری گشت های علمی و تفریحی و فرهنگی جهت بازدید از موزه ها، مراکز علمی و فرهنگی به صورت گروهی
 • بیمه رایگان درمان و پزشکی در طول مدت اقامت با بالاترین کیفیت و استانداردهای پزشکی
 • ارائه سیم کارت رایگان هدیه موسسه Tnity به دانشجویان در بدو ورود و اعلام شماره آن قبل از عزیمت
 • همراهی و مساعدت در گرفتن ویزای تحصیلی
 • تهیه بلیط های ارزان قیمت و با تخفیف ویژه دانشجویی از ایرلاین های معتبر
 • پکیج مخصوص خانواده های نگران خدمتی دیگر از موسسه Tnity
 • امکان همراهی دانشجو توسط نماینده منتخب موسسه به صورت انفرادی و گروهی از ایران تا کشور مقصد و انجام کلیه مراحل اعزام و ثبت نام در کشور مقصد
 • امکان پرداخت شهریه تحصیلی به صورت اقساط

در حال حاضر موسسه Tnity پس از عقد قرار داد با دانشگاه ها و تعیین نماینده دائمی و مستقر در کشورهای مختلف از جمله روسیه، اوکراین، چک و اسپانیا، آماده ی ارائه خدمات تحصیلی و مهاجرتی به داوطلبان می باشد. از سوی دیگر موسسه Tnity تنها موسسه برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون های SAT در ایران می باشد که با شرکت در این دوره ها داوطلبان می توانند برای ادامه تحصیل در آمریکا، کانادا، انگلیس، استرالیا، ترکیه و کشورهای حوزه اسکاندیناوی اقدام نمایند.

موسسه Tnity با پیگیری تمامی مراحل پرونده شما خود را ملزم به نتیجه دانسته و تعهدش به نتیجه است و برای رسیدن به هدف مطلوب و رضایت بخش مجموعه لازم میداند که کار را به نحو احسنت انجام دهد. این توضیح ضروری است که تیم متخصصین موسسه Tnity هنگامی که پرونده ای را برای در جریان انداختن امر پذیرش و اخذ ویزا می پذیرند به صورت اختصاصی هر پرونده با یک مشاور و متخصص امر از ابتدا تا انتها در جریان است و فرد به صورت ۲۴ ساعته میتواند با مسول پرونده خود ارتباط و از وضعیت و مراحل آن آگاه شود. لازم به ذکر می باشد که در صورت عدم اخذ پذیرش و اخذ ویزا بخشی از هزینه های گرفته شده به موکل عودت داده خواهد شد.